Центр екстреної допомоги та медицини катастроф забезпечений ліками в повному обсязі, – Володимир Похмурський

12.07.2017
Центр екстреної допомоги та медицини катастроф забезпечений ліками в повному обсязі, – Володимир Похмурський

Про стан надання екстреної медичної допомоги мешканцям Львівщини розповів сьогодні, 12 липня, під час прес-конференції генеральний директор КЗ ЛОР «Львівський обласний центр екстреної допомоги та медицини катастроф» Володимир Похмурський.

За його словами, уже протягом місяця Львівський обласний центр екстреної допомоги та медицини катастроф працює в об’єднаному вигляді зі станцією швидкої допомоги. «Сформували спільні виконавчі, адміністративні, супровідні органи. Усі  підрозділи, рекомендовані нормативами Міністерством охорони здоров’я, – виконують свої функціональні завдання», - наголосив він.

У структурі Центру працює понад 2700 людей, щоденно на виклики виїжджає до 130 бригад, які надають догоспітальну екстрену медичну допомогу. Крім того, функціонує відділ виїзної консультаційної допомоги.

Як повідомив Володимир Похмурський, Центр у повному обсязі забезпечений ліками. «На сьогодні провели всі конкурсні закупівлі, тому гарантовано забезпечені основним засобом лікування і порятунку пацієнтів за медикаментною схемою», - підкреслив спікер.

Додамо, що Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф оголосив тендер на суму 4 млн грн для придбання 2 автомобілів швидкої медичної допомоги класу В, які оснащені необхідним обладнання для надання екстреної медичної допомоги та транспортування пацієнта, що потребує медичного супроводу.

Крім того, у 2017 році з обласного бюджету на ремонт медичного автотранспорту спрямують 1 млн 622 тис грн.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про екстрену медичну допомогу» на території держави створили систему екстреної медичної допомоги. Вона складається з обласних територіальних Центрів, у складі яких працюють підрозділи служби медичної допомоги і служби медицини катастроф.