Комісія з питань ЖКГ погодила Програму заходів для налагодження системи поводження з ТПВ у м. Львові

11.07.2017
Комісія з питань ЖКГ погодила Програму заходів для налагодження системи поводження з ТПВ у м. Львові

Проект «Програми заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у м. Львові на 2017-2019 роки» передадуть на розгляд Львівській обласній раді. Відповідне рішення сьогодні, 11 липня, ухвалила постійна комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики.  

Фінансове забезпечення реалізації заходів Програми здійснюватиметься з обласного бюджету за рахунок коштів субвенції, наданої Львівською міською радою для налагодження системи поводження з ТПВ у м. Львові на 2017-2019 роки, в сумі 600 млн грн, а також коштів, передбачених для виплати субвенцій місцевим бюджетам територій, що прийматимуть сміття, у загальному розмірі 140 млн грн.

Серед основних завдань реалізації Програми: налагодження систематичного та безперебійного вивезення ТПВ з м. Львова;впорядкування полігонів/звалищ, що приймають ТПВ з м. Львова, для збільшення ефективності їх експлуатації та безпечності;налагодження роздільного збору твердих побутових відходів та перероблення вторинної сировини та інші.

Варто зазначити, що проект рішення про затвердження Програми планується розглянути під час позачергової сесії Львівської облради у четвер, 13 липня.