Бюджетна комісія підтримала ухвалення Програми заходів для налагодження системи поводження з ТПВ у м. Львові

11.07.2017
Бюджетна комісія підтримала ухвалення Програми заходів для налагодження системи поводження з ТПВ у м. Львові

Бюджетна комісія погодила ухвалення Програми заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у м. Львові. Відповідну програму планують затвердити на позачерговій сесії Львівської обласної ради.

Таке рішення ухвалили на засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку у вівторок, 11 липня.

Дія програми розрахована на період 2017-2019 років та передбачає налагодження ефективної системи поводження з ТПВ. Очікувані обсяги фінансового ресурсу на цей період становлять 600 млн грн. обласному бюджету з міської казни Львова. Враховані також в межах програми зобов’язання щодо міст області, які підписали меморандум щодо поводження з ТПВ. Йдеться про виділення коштів на соціальні потреби населених пунктів та на упорядкування полігонів області. 

Також бюджетна комісія погодила зміни показників обласного бюджету на 2017 рік в частині використання субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у сумі 660 тис. грн.

Окрім того, внесено зміни до Програми охорони навколишнього природного середовища щодо розподілу 5,5 млн грн. на природоохоронні заходи та впорядкування полігонів на території області.

На завершення засідання члени комісії заслухали оперативну інформацію про виконання обласних цільових програм.