"Ігри нескорених" стартували: на Самбірщину з`їхалися понад 200 дівчат та юнаків

11.07.2017
"Ігри нескорених" стартували: на Самбірщину з`їхалися понад 200 дівчат та юнаків

Сьогодні, 11 липня, наСамбірщиністартували молодіжні патріотичні «Ігри нескорених». Відбуватимуться вони на території спортивно-туристичного оздоровчого табору «Прикарпаття» імені Кирила Осьмака у рамках святкування 73-річниці створення у Прикарпатському селі Сприня УГВР. 

На урочисте відкриття Ігор прибули голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, керівництво району, молодь та представники патріотичних організацій. 

В «Іграх нескорених» візьме участь понад 200 хлопців та дівчат віком 15-18 років з усіх областей нашої держави, які прибули у Сприню в рамках чергового потягу єднання України «Труханівська Січ». З числа учасників сформували Сотні з історичними назвами «Леви», «Булава», «Вовки», та «Гайдамаки», які діяли у періоді національно-визвольної боротьби в структурі корпусу «УПА-Захід».

Протягом тижня юнаки змагатимуться у  наступних конкуренціях: стрільба, повстанський біатлон, перетягування линви, розпалювання багаття, перегони, гирьовий спорт, армреслінг, відун, повстанська пісня. Один день змагань буде присвячений сходженню на гору Діл – повстанським історичним маршрутом, де у 1944 році діяла під старшинська школа УПА Важливим елементом під час Ігор буде вивчення історії національно-визвольного руху українського народу під час другої світової війни – доби УПА, а також сучасної військової справи. 

Нагадаємо, головні урочистості з нагоди 73-ї річниці створення УГВР відбуватимуться у Сприні 16 липня. Початок о 13:00 год.