Сьогодні День працівника природно-заповідної справи

07.07.2017
Сьогодні День працівника природно-заповідної справи

У п’ятницю, 7 липня, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус  під час урочистих заходів у Яворівському національному  природному парку вручив нагороди з нагоди Дня працівника природно-заповідної справи.

Андрій Білоус, вітаючи працівниківприродно-заповідної справи, наголосив, що для львівської обласної влади – охорона природно-заповідного фонду  є одним із основних пріоритетів. «Тому достатньо великі кошти з обласного бюджету ми спрямовуємо на розвиток цього напрямку. Зокрема, ми дуже активно фінансуємо національні парки», - розповів він.

За словами першого заступника голови Львівської облради, ініціативи, з якими звертаються наші національні парки, знаходять підтримку в обласної влади. «Упевнений, така практика триватиме й надалі», -  резюмував Андрій Білоус.

Відтак Грамоти Львівської обласної ради отримали начальник відділу науки, екологічної освіти та рекреації Ірина Любинець тапровідний інженер з охорони природних екосистемМикола Гаврилко.

Також з нагоди 19-ї річниці створення Яворівського національно-природного парку та професійного дня цінним подарунком нагородили директора закладу Михайла Біляка.