Екологічна комісія ініціює звернення щодо недопущення передачі в концесію державних лісогосподарських підприємств

07.07.2017
Екологічна комісія ініціює звернення щодо недопущення передачі в концесію державних лісогосподарських підприємств

На розгляд найближчої сесії Львівської обласної ради винесуть звернення до Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення  передачі в концесію державних лісогосподарських підприємств. Відповідне рішення у четвер, 6 липня, ухвалила постійна комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації.

Як зазначив новообраний голова комісії Юрій Гудима, рішення ухвалили з ініціативи Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та на підставі звернення голови ГО «Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини» Миколи Когута щодо передачі в концесію лісів України.

Крім того, депутати обговорили ситуацію з вивезенням та утилізацією твердих побутових відходів у Львівській області. Зокрема, звернулися до Львівської облдержадміністрації з проханням надати інформацію про результати засідань обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, а також про розрахунки можливостей наявних полігонів області, які можуть приймати ТПВ із м. Львова.

Варто додати, що члени комісії, розглянувши звернення голови Львівської ОДА Олега  Синютки, погодили проект рішення «Про розширення регіонального ландшафтного парку «Стільське Горбогір’я». Ним серед іншого передбачається включення до складу парку земельної ділянки в межах Дроговизької сільської ради загальною площею 228,18 га.