Визначено переможців обласного конкурсу "Екологічно чистий населений пункт"

27.06.2017
Визначено переможців обласного конкурсу "Екологічно чистий населений пункт"

У 2017 році переможцями щорічного обласного конкурсу "Екологічно чистий населений пункт" визнали 26 учасників.           

Про це йшлося під час засідання конкурсної комісії, яка відбулася учора, 26 червня. 

До конкурсної комісіїнадійшло 54 заявки. Участь у конкурсі взяли 13 районів та чотири міста обласного значення.            

Загалом на проведення цього конкурсу з обласного бюджету було виділено 1 млн грн. Кошти скерують на поліпшення благоустрою населених пунктів і покращення екологічного стану довкілля. 

Отож, переможці конкурсу:

І категорія (міста обласного значення):

         друге місце – Моршинська міська рада;

         третє місце – Червоноградська міська рада.

ІІ категорія (міста районного значення):

         друге місце – Перемишлянська міська рада;

         третє місце – Старосамбірська міська рада;

         третє місце – Рудківська міська рада Самбірського району;

         третє місце – Великомостівська міська рада Сокальського району;

         третє місце – Сокальська міська рада.

ІІІ категорія (селища):

         друге місце – Підкамінська селищна рада Бродівського району;

         друге місце – Поморянська селищна рада Золочівського району.    

IV категорія (села):     

         перше місце – Стоянівська сільська рада Радехівського району;

         перше місце – Добросинська сільська рада Жовківського району;

         друге місце – Гребенівська сільська рада Сколівського району;

         друге місце –  Половецька сільська рада Радехіського району;

         друге місце – Верхньогаївська сільська рада Дрогобицького району;

         друге місце – Раневицька сільська рада Дрогобицького району;

         друге місце – Поторицька сільська рада Сокальського району;

         друге місце – Березинська сільська рада Миколаївського району;

         друге місце – Пісочнянська сільська рада Миколаївського району;

         друге місце – Київецька сільська рада Миколаївського району;

         друге місце – Гологірська сільська рада Золочівського району;

         друге місце – Ільницька сільська рада Турківського району;

         друге місце – Станимирська сільська рада Перемишлянського району;

         третє місце – Великолінинська сільська рада Старосамбірського району;

         третє місце – Грозівська сільська  рада Старосамбірського району;

         третє місце – Княжпільська сільська рада Старосамбірського району.