Львівська обласна рада виграла суд щодо низки приміщень комунальної власності, - Володимир Гірняк

15.06.2017
Львівська обласна рада виграла суд щодо низки приміщень комунальної власності, - Володимир Гірняк

Господарський суд міста Києва відмовив Львівській міській раді у задоволенні позову проти Львівської обласної ради. Йдеться про скасування свідоцтва про право власності обласної ради на низку приміщень. Загалом - про десяток об’єктів. Серед них – ті, що вивільнені через реорганізацію фтизіатричної служби.

Про це повідомив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

«Маємо хороші новини. Є інформація, що суд по фтизіатрії ми виграли як і передбачалось. Львівській міській раді відмовлено в задоволенні позову стосовно скасування свідоцтва про право власності обласної ради на низку приміщень. До речі, одне із них, на вул. Лемківській, було вже продано з аукціону і кошти буде скеровано на потреби медицини області. Сподіваємось, місто Львів не подаватиме апеляцію. У мерії і так проблем багато. Як от - майно, яке вибуло із власності. Ми ж хочемо провести прозорі аукціони і кошти віддати медицині. А видатків у нас чимало. Зокрема, на перинатальний центр», - зазначив Володимир Гірняк.

Разом із тим, він нагадав, що сьогодні оголошено повторний аукціон з продажу, Устияновича, 14. Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь.