Конкурс мікропроектів: на Львівщині цьогоріч реалізують 619 місцевих ініціатив громад

09.06.2017
Конкурс мікропроектів: на Львівщині цьогоріч реалізують 619 місцевих ініціатив громад

На сьогодні у Львівській області в активній фазі перебуває реалізація 541 мікропроекту місцевого розвитку на загальну суму з обласного бюджету 59,7 млн грн. Як відомо, Львівська обласна рада на своєму засіданні виділила додатково 10 млн грн на дофінансування мікропроектів, в тому числі соціально-важливих.


Про це повідомив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків Іван Собко під час засідання Конкурсної ради з реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області у п’ятницю, 9 червня.


За його словами, завдяки додатково виділеним коштам спільно з територіальними громадами буде реалізовано ще 78 проектів.


«Приємно констатувати, що станом на 1 червня цього року з 541 проекту замовниками підписані угоди на виконання робіт чи закупівлі по 296 об’єктах, на 65 – розпочаті роботи, 4 з них завершено, по решті об’єктів проводяться конкурси на PROZORRO і лише на 53 є певні проблемні робочі питання, які у найближчий час будуть врегульовані», - зауважив Іван Собко.


«Виходячи з ідеології та принципів конкурсу, менеджменту та ефективного використання коштів, маю тверду позицію, як голова бюджетної комісії, що фінансування цієї програми в наступному році має становити 100 млн грн. Звичайно сама програма буде видозмінюватися, умови конкурсу будуть широко обговорюватись з громадськістю та депутатами різних рівнів. Робитимемо все для того, аби в кожній громаді знали про проведення такого конкурсу і вміли ним скористатися», - зазначив голова бюджетної комісії Олег Домчак.


В свою чергу заступник голови обласної ради Володимир Гірняк наголосив, що за час літнього періоду замовники та підрядники, секретаріат КР, особливо це стосується освітянських об’єктів, повинні докласти максимальних зусиль, щоб 1 вересня діти пішли у відремонтовані садочки і школи. «Мусимо пам’ятати, що всі об’єкти мають бути здані до 1 грудня з максимально ефективним використанням всіх джерел їх фінансування», - зауважив Володимир Гірняк.