В облраді обговорили питання співпраці Луганщини та Львівщини

07.06.2017
В облраді обговорили питання співпраці Луганщини та Львівщини

Про майбутні обміни у сфері освіти та культури між Львівщиною та Луганщиною йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина з представниками Луганської державної адміністрації - військово-цивільної адміністрації у середу, 7 червня. 

Як повідомив Олександр Ганущин, уже у вересні півсотні педагогів заходу і сходу обміняються місцями праці. Окрім того, відбудеться обміни мистецькими колективами регіонів.

«На часі – оздоровлення дітей Донбасу. Вже завтра на Львівщину на три місяці приїдуть 65 дітей-сиріт. Тут для них організована спеціальна програма. У Сприні разом з дітьми сходу організуємо гру «Джура» - це буде патріотичний табір. Зараз ми працюємо над проектом, аби діти сходу змогли також поїхати навчатися до Республіки Польща», - розповів очільник облради.

Окрім того, під час зустрічі обговорили і питання охорони здоров’я, зокрема йшлося про те,  що через бойові дії на сході країни знищено багато закладів медицини і слід думати про те, як їх відновлювати. 

«Вже в липні плануємо разом з представниками органів місцевого самоврядування відвідати Луганщину Та вже традиційно з колегами-депутатами зустрінемо цьогорічний День Незалежності на сході країни.

В свою чергу заступник голови Луганської державної адміністрації - військово-цивільної адміністрації Ольга Лішик подякувала волонтерам за допомогу фронту та мирним мешканцям.

«Я щиро дякую Львівщині за підтримку Луганщини. Ми з кожною поїздкою на захід привозимо для себе багато цікаво. Хочу подякувати львівським волонтерам за їх щиру підтримку  - моральну та матеріальну.  Наші дітки на лінії зіткнення завжди отримують дарунки від Вас», - зазначила Ольга Лішик.