За рік співпраці нам вдалось об’єднати Україну від Рава-Руської до Станиці Луганської, – Андрій Ковч

07.06.2017
За рік співпраці нам вдалось об’єднати Україну від Рава-Руської до Станиці Луганської, – Андрій Ковч

Керівник фракції «Народний контроль»  у Львівській обласній раді Андрій Ковч побував на офіційному відзначенні 79-річчя утворення Луганської області. За його словами, позитивні зміни у мисленні луганчан, які відбулися за рік тісної співпраці між Львівщиною та Луганщиною, очевидні. 

«Те, що Луганщина змінюється, показав навіть формат святкування. Місцева влада, зокрема голова Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, має чітке розуміння, що треба робити дороги, потрібно вкладати інвестиції, відновлювати економіку регіону, адже це найкращий спосіб показати, чим різниться життя в Україні і у так званій «ЛНР». Також в межах святкувань відбувся Форум земляків, куди запросили авторитетних людей із різних середовищ, які знають проблематику з середини. Вони підписали Меморандум про співпрацю для розвитку регіону», – розповів Андрій Ковч. 

Він переконаний, що зміни відбуваються і завдяки співпраці, яку рік тому налагодили Львівщина і Луганщина для обміну досвідом, налагодження інформаційного та культурного зв’язку.  

«Ми активно підтримуємо наших військових. Але для перемоги у війні потрібна робота із місцевим населенням, переворот має відбутися передусім в їхній свідомості. Саме для цього ми організовуємо поїздки на Луганщину, регулярно приймаємо вчителів та учнів із Луганщини, водночас львівські педагоги їдуть на схід. Така робота дає потрібний результат. Хоча Львівщина за відстанню найбільш віддалена область від Луганщини, але душею ми стали дуже близькі. За короткий період часу нам вдалось об’єднати Україну від Рава-Руської до Станиці Луганської», –  наголосив Андрій Ковч.