Депутати облради зустрілися з представниками органів місцевого самоврядування Луганщини

02.06.2017
Депутати облради зустрілися з представниками органів місцевого самоврядування Луганщини

Про обмін досвідом між польськими колегами та представниками органів місцевого самоврядування Луганської області йшлося під час зустрічі у п’ятницю, 2 червня,  депутатів  Львівської обласної  ради з колегами зі сходу. Луганчани впродовж 27 травня до 2 червня відвідали польські міста, зокрема побували у Гданську.

В межах візиту  вони ознайомилися з процесом та кращими практиками децентралізації  в Польщі. Зустрівся з луганчанами й  Генеральний консул України в Польщі Лев Захарчишин та керівництво Поморського воєводства. Ініціаторами поїздки виступили голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та голова Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.

Як зазначив виконавчий директор асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» Василь Лозинський, Львівщина і надалі продовжуватиме організовувати подібні зустрічі задля обміну корисним досвідом та вдосконалення роботи на місцях.

Нагадаємо, Львівщина та Луганщина підписали угоду про торгово-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво. Вона передбачає співпрацю між областями щодо соціально-економічного та регіонального розвитку, соціального захисту, культурних обмінів, сприяння організації відпочинку й оздоровлення дітей і молоді, зокрема дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб Луганської області, а також сторони обмінюватимуться досвідом з децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад.