Правоохоронні органи дадуть оцінку сьогоднішнім подіям у Львівській обласній раді, - Олександр Ганущин

30.05.2017
Правоохоронні органи дадуть оцінку сьогоднішнім подіям у Львівській обласній раді, - Олександр Ганущин

Ми засуджуємо будь-які хуліганські дії, які не мають нічого спільного з акціями, спрямованими на висловлення власної позиції. Я сподіваюся, що правоохоронні органи дадуть оцінку сьогоднішнім діям в стінах обласної ради, а  найголовніше зроблять все можливе,  щоб подібні заходи більше не повторювалися. Бо це і безпека депутатів, і усіх тих, хто працює під час сесійних засідань.

Про це заявив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин під час брифінгу щодо подій, які відбулися сьогодні, 30 травня, в стінах обласної ради.

«Я вважаю, що не було  жодних підстав для такої неадекватної поведінки. Хочу наголосити, що за моїм дорученням після того, як було озвучено вимоги мітингувальників з трибуни обласної ради,  перший заступник та ініціатори звернення відпрацьовували проект рішення з приводу соціально-політичної ситуації в Україні. На проекті рішення стоїть мій підпис та більшості голів фракцій. На наступному засіданні обласної ради ми зможемо проголосувати за цей текст звернення», - зазначив Олександр Ганущин.

 

За словами голови облради, сесія продовжиться в четвер, 1 червня, де буде розглянуто питання про Програму соціально-економічного розвитку та інші важливі питання, які не вдалося сьогодні ухвалити.