Олександр Ганущин зустрівся із Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові

26.05.2017
Олександр Ганущин зустрівся із Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин обговорив з Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Павелом Пешеком питання організації та проведення  меморіальних заходів до сторіччя битви під Зборовом, які відбудуться 1-3 липня цього року.

Зустріч відбулася у п’ятницю, 26 травня.  

Урочистості організовує Чехословацька спілка легіонерів. Очікується, що в них візьмуть участь кілька сотень відвідувачів з Чехії і низка почесних гостей, зокрема голова Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки Ян Гамачек, Міністр оборони Чехії Мартін Стропницький, можливість візиту також розглядає глава уряду Богуслав Соботка, керівництво Львівщини, громадськість тощо. 

Також під час розмови сторони також обговорили можливість участі чеських колег у Форумі місцевого розвитку, який відбудеться 23-25 червня у Трускавці.

Нагадаємо, під час Форуму обговорять такі важливі питання як розвиток Карпатського регіону, транскордонна співпраця, децентралізаційні процеси, енергоефективність, покращення транспортної доступності регіону та розбудову прикордонної інфраструктури.