Діти Луганщини літні канікули проведуть у Республіці Польща

26.05.2017
Діти Луганщини літні канікули проведуть у Республіці Польща

У п’ятницю, 26 травня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрівся ізНадзвичайним та Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Яном Пєкло. 

Зокрема йшлося про оздоровлення школярів віком від 9 до 14 років в Республіці Польща. Поїздки заплановані на липень-серпень. Для дітей готують спеціальну програму. 

«Більше 80% жителів зі східної України жодного разу не виїжджали за межі своїх областей, а понад 90% містян ніколи не були за кордоном. Зміни починаються з малого. Тому ми активно співпрацюємо з Луганщиною - організовуємо відпочинок дітей, обміни у сфері культури та освіти, допомагаємо українській армії. Бо Україна - єдина», - зазначив Олександр Ганущин.

Окрім цього, очільник обласної ради висловив подяку Яну Пєкло за активну співпрацю з Львівщиною та підтримку України у протистоянні з російським агресором.

Також під час бесіди сторони обговорили питання будівництва нових пунктів пропуску та розвиток прикордонної інфраструктури. 

Принагідно Олександр Ганущин запросив польських колег взяти участь у Форумі місцевого розвитку, який відбудеться 23-25 червня у місті Трускавці. 

Довідково, 24 травня у Генеральному консульстві Республіки Польща у Львові відбулася LXXСпеціальна оссолінська зустріч з нагоди ювілею 200-річчя Оссолінеуму «Польща і Україна. Вчора – сьогодні – завтра» за участі Посла Польщі в Україні Яна Пєкла, Посла України в Польщі Андрія Дещиці, першого заступника голови Львівської обласної ради  Андрія Білоуса, заступника голови ЛОДА Оксани Стоколос-Ворончук, директора Студій Східної Європи Варшавського університету Яна Маліцького, керівників вищих навчальних закладів та представників духовенства.

Окрім цього, напередодні, у Палаці Потоцьких відбулася презентація збірки поезій Яна Пєкла «За поворотом».