У Львові стартувала конференція щодо енергоефективності

26.05.2017
У Львові стартувала конференція щодо енергоефективності

Про потенціал Львівщинищодо розвитку «чистої» енергетики, а також впровадження ЕСКО-механізм та системи енергоменеджменту йтиметься сьогодні, 26 травня, під час конференція на тему: «Відновлювана енергетика та заміщення газу. Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту»  в стінах Львівської обласної ради. 

«Тема, яку сьогодні оговорюватимуть в експертному середовищі, є надзвичайно актуальною і важливою, - зазначив під час вітального слова голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. - Саме обласна програма з енергозбереження Львівщини була покладена в основу державної. Ми і надалі працюватимемо в цьому напрямку, зокрема в питанні енергозбереження в бюджетній сфері». 

Ключові теми, які обговорюватимуться під час конференції, це - Досвід виробництва теплової та електричної енергії з альтернативних джерел; стимулювання «зелених» проектів; економічні стимули. Законодавчі ініціативи. Фінансові механізми; енергосервіс: Повернення ЕСКО-інвестицій-2016, перші заощадження у бюджеті-2017, ЕСКО-інвестицій 2017; Енергоменеджмент: Реалії енергоефективності без капіталовкладень. 

Також  в межах заходу голова Держенергоефективності Сергій Савчук продемонструє останні законодавчі ініціативи для успішної реалізації проектів з відновлюваної енергетики. Експерти розкажуть про повний цикл виробництва енергії з відновлюваних джерел та джерела фінансування таких проектів. Також можна буде дізнатися наскільки рентабельно виробляти біогаз чи вирощувати енергокультури, яке майбутнє чекає на вітроенергетику, у чому переваги енергетичних кооперативів та багато іншого. Керівникам бюджетних установ буде роз’яснено переваги та особливості укладання ЕСКО-договорів і впровадження системи енергоменеджменту.