Олександр Ганущин та Посол ЄС Хюг Мінгареллі обговорили спільні транскордонні проекти та допомогу сходу України

26.05.2017
Олександр Ганущин та Посол ЄС Хюг Мінгареллі обговорили спільні транскордонні проекти та допомогу сходу України

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та Посол ЄС в Україні  Хюґ Мінгареллі обговорили транскордонні проекти, розвиток прикордонної інфраструктури, створення нових пунктів пропуску та спільну допомогу сходу України у протистоянні з російським агресором.

Зустріч відбулася у п’ятницю, 26 травня.

«Найперше, висловлюю подяку за підтримку українських військ у силовому протистоянні з Росією.  Ми це дуже цінуємо! Наголошу, що Львівщина активно співпрацює з Луганщиною. Наші регіони проводять обміни у сфері освіти та культури. Окрім цього, діти сходу цьогоріч відпочиватимуть на Львівщини. Для них готуємо спеціальну програму. Також готуємо поїздку до Польщі до Варміно-Мазурського воєводства в Гурово Ілавецьке, напрацьовуємо  можливості щодо навчання маленьких луганчан там в українських школах», - зазначив очільник обласної ради Олександр Ганущин.

Під час бесіди сторони обговорили і розвиток прикордонної інфраструктури, створення належних умов безпеки та нових пунктів пропуску. Йшлося і про участь Львівщини у транскордонній програмі «Польща-Білорусь-Україна».

Принагідно Олександр Ганущин запросив  Хюґа Мінгареллі на Форум місцевого розвитку, який відбудеться 23-25 червня у Трускавці. Ключові питання Форуму: розвиток Карпатського регіону, прикордонне співробітництво, децентралізація. Участь у заході візьмуть понад 350 учасників з України та з-за кордону. 

Довідково: напередодні Посол ЄС взяв участь у відкритті Львівського регіонального Центру розвитку місцевого самоврядування, що на вул. Гартмана Вітвера, 4, у відкритті VЛьвівського медіафоруму, а також у заходах з нагоди відзначення Дня Європи у Львівській області.