У Львові відкрився Центр розвитку місцевого самоврядування

25.05.2017
У Львові відкрився Центр розвитку місцевого самоврядування

У четвер, 25 травня, у Львові відбулося урочисте відкриття офісу Львівського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон).

 

Установа «Центр розвитку місцевого самоврядування» (ЦРМС) – недержавна неприбуткова організація, створена з метою сприяння зміцненню спроможності органів влади та місцевого самоврядування на центральному, регіональному та місцевому рівнях в тісній координації із Мінрегіоном.

 

Участь в офіційному  відкритті Центру взяли Посол ЄС, Голова Представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі; керівник програми U-LEAD від GIZ Бастіан Файгель; керівник програми U-LEAD від SIDA, перший секретар Посольства Швеції в Україні Камеран Худур; голова консультативної місії ЄС (КСЄС) Кястутіс Ланчінскас; голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка; перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, директор Центру розвитку місцевого самоврядування у Львівській області Андрій Бринь; представники  об’єднаних територіальних громад та інших органів місцевого самоврядування Львівщини.

 

Учасники заходу урочисто перерізали стрічку та виголосили промови.

 

«Відкриття Центру розвитку місцевого самоврядування – це потужний сигнал для суспільства, органів влади, громадян України, зокрема мешканців Львівщини про те, що альтернативи процесам децентралізації немає. І робота цього офісу, без сумніву, пришвидшить ці процеси. Від імені обласної ради, яка представляє інтереси громад області, дякую європейським партнерам за готовність допомагати нам з реформуванням країни і, я переконаний, що у нас все вдасться», - наголосив під час виступу Андрій Білоус.

 

Опісля відбувся круглий стіл на тему: «Реформа місцевого самоврядування на Львівщині: досягнення та нові виклики».