Володимир Гірняк взяв участь у конференції з підтримки суб’єктів реального сектору економіки України

24.05.2017
Володимир Гірняк взяв участь у конференції з підтримки суб’єктів реального сектору економіки України

Сьогодні, 24 травня, у Львові відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Фінансово-економічні механізми підтримки суб’єктів реального сектору економіки України в умовах дії Угоди про асоціацію з ЄС». Львівську обласну раду на конференції представляв заступник голови облради Володимир Гірняк.

На заході обговорювалось одразу чотири напрямки: - Механізми та інструменти фінансової підтримки суб’єктів базових видів економічної діяльності в умовах євроінтеграції України - Економічні стимули та засоби реалізації потенціалу суб’єктів реального сектору економіки України в умовах дії Угоди про асоціацію з ЄС - Механізми залучення потенціалу банківської системи в розвиток реального сектору економіки - Розвиток обліку, аналізу та контролю в умовах євроінтеграції.

«Євроінтеграція однозначно внесе свої позитивні корективи в українську економіку. Проте вона мусить спершу стати передбачуваною та прозорою. Такою, що виконує свої обіцянки і несе відповідальність. Над цим має працювати уся вертикаль влади. Тут, на місцевому рівні, ми стараємось розвивати регіональну інфраструктуру, працювати над інвестиційною привабливістю», - зазначив Володимир Гірняк.

Він також наголосив, що Львівська обласна рада і надалі співпрацюватиме з науковцями та експертами з тим, аби приймати ефективні управлінські рішення. «Львівська обласна рада почала практикувати проведення круглих столів на актуальні теми, аби ефективно реформувати економіку регіону. На них ми запрошуємо фахову громадськість. На перспективу, ми будемо до вас звертатись. Є дуже багато тем. Будемо запрошувати вас сприяти тим реформам, які ми плануємо», - наголосив Володимир Гірняк. Він також подякував організаторам за проведення актуального заходу.

Організовували конференцію «Фінансово-економічні механізми підтримки суб’єктів реального сектору економіки України в умовах дії Угоди про асоціацію з ЄС» Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові та Львівський торговельно-економічний університет.