Керівництво області зустрілося з Надзвичайним та Поважним Послом Королівства Норвегії в Україні

23.05.2017
Керівництво області зустрілося з Надзвичайним та Поважним Послом Королівства Норвегії в Україні

Сьогодні, 23 травня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова ЛОДА Олег Синютка зустрілися з Надзвичайним та Поважним Послом Королівства Норвегії в Україні Уле Тер'є Хорпестадом.

Сторони обговорили питання транскордонного співробітництва, запуску авіарейсу Львів-Осло, можливості підтримки пілотних проектів місцевого розвитку та транскордонної співпраці в рамках EEA Grants i Norway Grants.

Як відомо, EEA і Норвезькі Гранти 2009-2014 передбачали фінансування для 16 країн ЄС в Центральній і Південній Європи та Балтії у рамках 32 програмних областей в різних галузях, починаючи від охорони навколишнього середовища і зміни клімату, громадянського суспільства і наукових досліджень.

Варто зазначити і те, що цьогоріч минає 25 років встановлення дипломатичних відносин між Україною та Королівством Норвегії.

Під час зустрічі Олександр Ганущин в особі Надзвичайного та Поважного Посла подякував королівству Норвегії за підтримку України в її боротьбі за незалежність та територіальну цілісність.

Принагідно очільник обласної ради запросив Уле Тер'є Хорпестадом  на Форум місцевого розвитку, який відбудеться 23-25 червня у Трускавці.