Українська делегація бере участь у роботі Саміту Глав Парламентів Центральної та Східної Європи у Варшаві

18.05.2017
Українська делегація бере участь у роботі Саміту Глав Парламентів Центральної та Східної Європи у Варшаві

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій разом з головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним, народними депутатами Оксаною Юринець і Ярославом Дубневичем взяли участь у відкритті Саміту глав Парламентів Центральної та Східної Європи. 

Андрій Парубій зустрівся з Маршалком Республіки Польща Мареком Кухчінським та Маршалком Сенату Республіки Польща Станіславом Карчевським. Під час зустрічей Голова Верховної Ради обговорив з польськими колегами питання, які стосуються активізації та поглиблення співпраці у форматі Балто-Чорноморського регіону, Міжмор’я, зокрема - реалізацію інфраструктурних проектів, протидію російській агресії. 

В свою чергу очільник Львівської облради Олександр Ганущин запросив польських посадовців на Форум місцевого розвитку у Трускавці, в межах якого відбудеться робоча зустріч голів комітетів транспорту парламентів Карпатських держав та обговорення питання розвитку Карпатського регіону.

Окрім того, Олександр Ганущин наголосив на необхідності здійснити виїзди депутатів України і Польщі на існуючі пункти пропуску, а також ті місця, де запланована розбудова прикордонної інфраструктури.

Як відомо, у Варшаві 17-18 травня проходить Саміт глав парламентів країн Центрально-Східної Європи. Метою саміту є зміцнення співпраці парламентів усіх країн Центральної Європи між Адріатикою і Скандинавією.

Головними темами переговорів будуть безпека регіону, співпраця у сфері інфраструктури і збільшення ролі національних парламентів.

Підтвердили свою участь у заході глави парламентів або їх заступники з України, Азербайджану, Боснії і Герцеговини, Болгарії, Хорватії, Чорногорії, Грузії, Казахстану, Литви, Латвії, Молдови, Сербії, Словаччини, Туреччини та Угорщини.