Сьогодні музейні працівники всього світу відзначають професійне свято

18.05.2017
Сьогодні музейні працівники всього світу відзначають професійне свято

У четвер, 18 травня, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв у Львівському історичному музеї.

Андрій Білоус привітав зі святом колектив музею та усіх музейних працівників Львівщини.

«Обласна влада поставила перед собою амбітну мету – створення великого сучасного депозитарію для зберігання наших музейних експонатів. Думаю, це буде гідний внесок влади для збереження історичної спадщини», - зазначив перший заступник голови облради.

Відтак для усіх запрошених виступили музичні колективи Львівської музичної школи-інтернату ім.С.Крушельницької. Також сьогодні з цієї нагоди у всіх музеях Львівщини відбудеться день відкритих дверей, проводитимуться різноманітні заходи та майстер-класи.

Як відомо, Львівська облрада на відкритому конкурсі обрала керівником Львівського історичного музею Романа Чмелика, який активно працює над поповненням експозицій, збереженням національної спадщини та реалізує чимало ідей щодо покращення стану історичної будівлі та розвитку музейної справи.

Нагадаємо, Міжнародний день музеїв щорічно відзначається 18 травня. Заснований Міжнародною Радою музеїв (ICOM) в 1977 році для підвищення інформованості людей про роль музеїв у розвитку суспільства.