У Миколаєві запустили роботу асфальтного заводу ТзОВ “Алов”

17.05.2017
У Миколаєві запустили роботу асфальтного заводу ТзОВ “Алов”

Сьогодні, 17 травня, нав місті Миколаєві на території Миколаївсько-Львівського комбінату будівельних конструкцій відкрили асфальтний завод ТзОВ «Алов».

Підприємство є масштабним і складним проектом з інвестиціями на суму приблизно 7 млн євро. Участь у відкритті взяв заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

«Вкладати гроші потрібно, особливо зараз. Ризику немає. На Львівщині є стабільність. І вкладення коштів сюди, особливо – у дорожню структуру, принесе прибуток бізнесу. А ми, обласна влада, з цього прибутку матимемо податки. І – відповідно, кошти на соціальну інфраструктуру», - зазначив під час вітального слова Володимир Гірняк.

Заступник голови подякував усім, хто долучився до появи ТзОВ «Алов» на Львівщині та наголосив на перспективності підприємства. До слова – завод оснащений найсучаснішим обладнанням для виготовлення та укладання асфальту. При цьому, потужність підприємства – близько 180 тонн асфальту за годину.

Довідка:

ТзОВ “Алов” - асфальтний завод споруджено за участі азербайджанського інвестора Алієв Зіяддін Ісмаіл Огли у 2016р. Загальна площа підприємства становить 18 гектарів, що включає виробничі та складські приміщення. Запуск заводу дасть можливістьна початку забезпечити робочими місцями 100 працівників з подальшим збільшенням кількості. На сьогодні середньомісячна заробітна плата на підприємстві складає 6 000 грн. Запуск заводу ТзОВ “Алов” дасть змогу створити здорову конкуренцію на ринку будівництва автошляхів Львівщини.