Львівщина та Аргентина налагоджуватимуть економічну та культурну співпрацю

17.05.2017
Львівщина та Аргентина налагоджуватимуть економічну та культурну співпрацю

Про розвиток економічних та культурних відносин між Львівщиною та Аргентиною йшлося під час зустрічі керівництва області з Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентинської Республіки в Україні Альберто Хосе Алонсо. 

Як зауважив Альберто Хосе Алонсо, співпрацю між Україною та Аргентиною слід поглиблювати та розглянути можливість інвестування в агропромисловий комплекс. 

«В Аргентині проживає близько 400 тисяч громадян українського походження, які не лише презентують свою культуру, а й демонструють великий науковий потенціал, зокрема в галузі медицині. Аргентина дуже цінує той вклад, які роблять українці в розвиток економіки та Аргентини як держави», - зауважив посол. 

В свою чергу перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус зазначив, що саме Львівщина є тим регіоном, звідки переселялися перші емігранти на територію Аргентини. «Українці покидали свої домівки через політичні та соціальні проблеми. Однак на чужині вони змогли зберегти свої культуру та традиції, реалізувати себе. Дуже важливо, щоб якомога більше нащадків своїх предків відвідати свою рідну землю, зокрема Західну Україну», - додав він. 

Також Андрій Білоус запросив делегацію з Аргентини взяти участь у заходах з нагоди відзначення 50-річчя Світового конгресу  українців, що відбуватимуться у Львові в кінці літа.

Окрім того, сьогодні делегація презентуватиме економічний потенціал Аргентини у Львівській торгово-промисловій палат, а ввечері у Палаці Потоцьких відбудеться відкриття виставки аргентинських фотографів Рауля Вільяльби та Клаудії Кавальєри.