Олександр Ганущин зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Білорусь в Україні

16.05.2017
Олександр Ганущин зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Білорусь в Україні

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин обговорив з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Білорусь в Україні Ігорем Соколом питання надання допомоги жителям сходу, торгово-економічних відносин з Львівщиною та транскордонної співпраці.

Зустріч відбулася сьогодні, 16 травня.

«Зараз ми беремо участь у спільній Програмі транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна, яка діє до 2020 року. У рамках цієї програми реалізовуються проекти у галузях культури, туризму, розбудови соціальної та прикордонної інфраструктури. Сподіваємося, що у майбутньому Львівщина також матиме спільні проекти і з білоруськими регіонами, адже сьогодні в Україні наша область лідирує у залученні міжнародної технічної допомоги», - наголосив Олександр Ганущин. 

Зі свого боку Ігор Соколов наголосив на допомозі з боку Республіки Білорусь мирним жителям сходу. Посол повідомив, що зараз готується великий вантаж допомоги, який уже незабаром відправлять на Донбас та додав, що Білорусь за швидке мирне врегулювання російсько-українського конфлікту. 

Наприкінці бесіди сторони обговорили спільні торгово-економічні відносини. Зокрема, закцентували на розвитку дорожньої інфраструктури нашого краю.