На Львівщині перебувають представники Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

15.05.2017
На Львівщині перебувають представники Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

У понеділок, 15 травня, відбулася зустріч керівництва Львівської області з делегацією Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Зокрема, під час зустрічі сторони обговорили питання співробітництва та продовження реалізації спільних проектів.

Зі свого боку голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин подякував за ту роботу, яку проводить Агентство США з міжнародного розвитку на території області.

«Львівщина перебуває в активній фазі створення спроможних об'єднаний територіальних громад. Питання децентралізації  є номер  один, - наголосив Олександр Ганущин. – Підтримка місії  в проектах та програмах, пов’язаних з адміністративно-територіальною реформою, для нас є  дуже важливими та цікавими. Користуючись нагодою, хотів би запросити представників USAID  на  Форум місцевого розвитку, який відбуватиметься у Трускавці в червні. На ньому, зокрема будуть обговорюватися  такі питання як децентралізація,  енергоефективність, підтримка малого та середнього бізнесу, транскордонна співпраця та розвиток Карпатського регіону».

Окрім того, очільник облради подякував за підтримку  USAID  минулорічного Форуму.

Також  керівництво області торкнулося теми ситуації на Сході України. Як зауважив Олександр Ганущин, окрім перемоги на фронті нам потрібно перемагати х головах людей, які там проживають. «Тому ми налагодили  співпрацю  з Луганщиною в освітній та культурній сфері, які фінансуються з обласних бюджетів обох областей. Також наш комунальний телеканал «Перший Західний» має кілька спільних проектів з Луганським телебаченням і така співпраця продовжуватиметься. Очільник облради запропонував американській стороні також долучитися до таких ініціатив.