Володимир Гірняк привітав матерів вихованців Національної академії сухопутних військ

13.05.2017
Володимир Гірняк привітав матерів вихованців Національної академії сухопутних військ

Сьогодні, 13 травня, в Національній академії  Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулися урочистості, присвячені Дню матері.

На початку заходів  курсанти академії зустріли своїх матерів із квітами та привітали із святом.

Опісля в актовому залі навчального закладу відбулася урочиста частина, на якій керівництво області та міста, академії, військовий капелан привітали та нагородяили матерів кращих курсантів цінними подарунками. 

«З початку російської агресії вихованці Академії Сухопутних військ  стали на захист нашої України на східних рубежах. Щирий Вам, матері, уклін за те, що Ваші діти сьогодні обороняють кордони нашої держави і стоять на сторожі нашої з вами незалежності. Усі ми віримо, що незабаром українські стяги замайорять як на Донеччині, так і на Луганщині», - зазначив під час виступу  Володимир Гірняк. 

Також в межах святкувань відбувся концерт, де більшість номерів виконали саме курсанти. Згодом матері оглянуть навчальну базу, спальні приміщення та пообідають зі своїми дітьми у курсантській їдальні. Опісля передбачене спілкування матерів з викладачами та курсантами - друзями їхніх дітей.

На свято в Академію Сагайдачного прибуло близько 350 матерів майже з усіх регіонів України.