У Львівській обласній раді відзначили переможців конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, Тобі»

13.05.2017
У Львівській обласній раді відзначили переможців конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, Тобі»

Учора, 12 травня, у сесійній залі Львівської обласної ради відбулося урочисте нагородження переможців Обласного фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, Тобі», який уже понад 10 років проходить за ініціативи Львівського обласного відділу Союзу Українок та за підтримки Львівської обласної ради. Основною його метою є пошук юних талантів.

Привітав лауреатів конкурсу перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус. «Дуже приємно, що саме творчість об’єднала таку велику кількість людей, - зазначив Андрій Білоус. – Завдяки нашим талановитим дітям ми бачимо перспективу та майбутнє нашої держави. Бажаю Вам усім не зупинятися на досягнутому, прагнути більших успіхів та творчих звершень». 

Опісля Андрій Білоус разом із головою Львівського обласного відділу Союзу Українок Ольгою Пастушенко вручили дітям збірки, в якій є вірші, пісні та проза переможців, а також відео-диски гала-концерту.

Відзначимо, що переможцями стали 144 учні навчальних закладів Львівської області та 52 учнів загальноосвітніх шкіл м. Львова.