Бюджетна комісія розглянула проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини на 2017 рік

10.05.2017
Бюджетна комісія розглянула проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини на 2017 рік

Департамент економічної політики ЛОДА на бюджетній комісії презентував Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2017 рік. Проект програми планують винести на розгляд депутатів обласної ради 30 травня.

 

Про це йшлося під час засідання бюджетної комісії сьогодні, 10 травня.

 

Заслухавши та обговоривши основні цілі та завдання програми, члени комісії вирішили доповнити її інформацією щодо державних цільових програм, на які передбачений реальний фінансовий ресурс та які реалізуються в 2017 році. Також за пропозицією голови бюджетної комісії Олега Домчака, необхідно врахувати в проекті особливості адміністративно-територіальної реформи та включити в неї стратегічні завдання Програми розвитку гірських територій.

 

Члени комісії підтримали пропозиції департаменту щодо скерування 25 млн грн. надходжень від приватизації на реконструкцію Львівського обласного перинатального центру, 10 млн грн передбачити на співфінансування  з Державного фонду регіонального розвитку та 15 млн грн. – на об’єкти соціально-культурного та житлово-комунального призначення комунальної власності.

 

Окрім того, комісія погодила виділення 170 тис грн. для виготовлення ПКД на реконструкцію приміщення по Короленка, 1а, де розміщуватимуться громадські організації пов`язані з АТО.