Досвід чеських фахівців щодо поводження з ТПВ є нам цікавим та корисним, - Андрій Білоус на зустрічі з Генконсулом

03.05.2017
Досвід чеських фахівців щодо поводження з ТПВ є нам цікавим та корисним, - Андрій Білоус на зустрічі з Генконсулом

У середу, 3 травня, відбулася зустріч керівництва області із Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Павелом Пешеком.

Павел Пешек поінформував присутніх про те, що впродовж 1-3 липня цього року під Зборовом Тернопільської області відбуватимуться меморіальні заходи до сторіччя битви під Зборовом.

Урочистості організовує Чехословацька спілка легіонерів. Очікується, що в них візьмуть участь кілька сотень відвідувачів з Чехії і низка почесних гостей, серед яких: голова Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки Ян Гамачек, Міністр оборони Чехії Мартін Стропницький, можливість візиту також зважує глава уряду. Запрошення на заходи також отримав голова ВРУ Андрій Парубій.

Окрім того, Генеральний консул розповів про нові правила для отримання робочої карти для тих, хто планує працювати на території Чехії.

В свою чергу керівництво області окреслило основні напрямки для налагодження співпраці між Львівщиною та Чехією. Зокрема, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус наголосив на обміні досвідом в екологічних питаннях. «Нещодавно у Львові за підтримки Чеської Республіки проходив Екофорум, на якому обговорювалося питання поводження з твердими побутовими  відходами,- зазначив Андрій Білоус. – Була дуже цікава та змістовна розмова. Я спілкувався з багатьма учасниками заходу і впевнений - досвід та напрацювання чеських фахівців щодо утилізації сміття буде нам цікавим та корисним».

На завершення зустрічі керівництво області запросило чеських журналістів та туроператорів через промо-тур відвідати Львівщину та ознайомитися з її потенціалом.