Закумульовано достатньо велику кількість грошей, щоб почати наводити лад на полігонах з утилізації ТПВ у Львівській області, - А. Білоус

27.04.2017
Закумульовано достатньо велику кількість грошей, щоб почати наводити лад на полігонах з утилізації ТПВ у Львівській області, - А. Білоус

Сьогодні влада області та міста повинні спільно  зробити все можливе, щоб допомогти тим містам області, які погодилися приймати сміття на свої полігони з обласного центу. Зі свого боку обласна рада на минулому засіданні виділила з екологічного фонду  перший транш фінансування у сумі майже 20 млн грн. на закупівлю спецтехніки та упорядкування полігонів міст-учасників меморандуму щодо поводження з ТПВ.  Решту грошей депутати  планують розподілити під час наступного засідання облради.

Про це повідомив перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус під час засідання сесії Львівської міської ради у четвер, 27 квітня.

За його словами, сьогодні зроблений наступний крок - відповідне рішення прийняла і Львівська міська рада. «Закумульовано достатньо велику кількість грошей, щоб почати наводити лад на полігонах з утилізації ТПВ у Львівській області. Думаю, мешканці міст, які підставили плече Львову, отримають допомогу для вирішення своїх соціально-економічних проблем», - зауважив Андрій Білоус.

Також він наголосив на тому, що відповідно до меморандуму потрібно оперативно укласти угоди з органами місцевого самоврядування та підприємствами, які обслуговують полігони терміном на 2 роки для забезпечення належного захоронення твердих побутових відходів та погодити фінансування визначених об’єктів соціально-економічного розвитку територій, в яких буде визначено графіки та розміри фінансування. 

Окрім того, Андрій Білоус повідомив, що сьогодні запланована зустріч з громадським активом Львівщини з метою обговорення створення Громадської наглядової ради для контролю за вивезенням ТПВ.