У Львові відкрився Міжнародний форум "АГРОПОРТ Захід Львів 2017"

27.04.2017
У Львові відкрився Міжнародний форум "АГРОПОРТ Захід Львів 2017"

 

Сьогодні, 27 квітня, в аеропорту "Львів" стартував Міжнародний форум з підтримки фермерства "АГРОПОРТ Захід Львів 2017". Триватиме він впродовж 27-29 квітня. 

Форум зорієнтований на розвиток потенціалу дрібних та середніх виробників аграрного сектору, а також промоцію виробничого потенціалу підприємств харчової промисловості Львівської області.

Участь у заході взяли Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, голова ОДА Олег Синютка, керівництво департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, міжнародні партнери та арговиробники.

«Від імені керівництва та депутатського корпусу хочу побажати учасникам заходу плідної роботи, - зазначив Андрій Білоус. – Хочу наголосити, що Львівська облрада у своїх програмах на підтримку агропромислового розвитку скеровує значні кошти. Закликаю сьогодні інвестувати в сільське господарство, запрошую до співпраці, а обласна влада зі свого боку гарантує бізнесу всіляке сприяння».

В межах заходів відбудеться Стратегічний форум "Інвестиційний клімат українського АПК", під час якого обговорюватимуть ефективність залучення фінансування в сільське господарство та харчову промисловість Львівської області. А також можливості використання світового досвіду впровадження проектів міжнародної технічної допомоги для всіх аграріїв України.

Також на форумі обговорять глобальні проблеми зміни клімату та організації адаптивних заходів в сільському господарстві Західної України.

Родзинкою заходу стане Церемонія нагородження відкритою премією AGROPORT AWARDS, під час якої відзначать найкращих сільськогосподарським виробників та виробників харчової промисловості області.