У Львові на Lviv Family Fest говоритимуть про сімейні цінності та виховання дітей

26.04.2017
У Львові на Lviv Family Fest говоритимуть про сімейні цінності та виховання дітей

1-2 травня з нагоди Міжнародного дня сім’ї в НУ «Львівська політехніка»  відбудеться унікальна подія у сфері розвитку інституту сім’ї та сімейних цінностей – «Lviv Family Fest. Територія розвитку стосунків».

​Протягом двох днів в межах фестивалю відбудеться 40 майстер-класів від провідних спеціалістів у сфері сімейного консультування. Психологи, священики, сімейні консультанти, лікарі даватимуть відповіді на сотні запитань, що стосуються побудови та розвитку стосунків в парі, в родині та між її членами.

​На Фестивалі можна буде дізнатись про: принципи якісних стосунків до одруження; секрети побудови щасливих стосунків у шлюбі; місце батька у сучасній сім’ї або як не виховати «матусиного синочка»; як справлятися із дітьми та підлітками без докорів та покарань – тайм-менеджмент для ефективних матусь; як розпізнати причини безпліддя й результативно їх лікувати – «НаПроТехнологія – шанс на здорову дитину» та багато іншого.

​Загальна тематика фестивалю охоплює чотири великі теми: про стосунки до шлюбу, про зачаття та період вагітності, про стосунки у шлюбі, про батьківство. Lviv Family Fest буде корисним для тих, хто лише планує сім’ю; одружених; батьків; психологів; сімейних консультантів; освітян та усіх, хто працює з дітьми; – для кожного, хто бажає будувати міцні, надійні та щасливі стосунки.

​Мета фестивалю – популяризація цінності інституту сім’ї та сприяння у розбудові міцних та щасливих стосунків. Так як рівень розлучень в Україні, за даними фахівців, сягає близько 60% тобто, розлучаються більш як половина пар! То дана тематика є не просто актуальною, а надзвичайно важливою. Потребує невідкладного реагування та спільної системної праці, як відповідальних органів публічної влади так і активної участі громадських активістів.

 ​Головним організатором Фестивалю є громадська організація «Центр розвитку сім’ї, батьківства та дитини «Тато, мама, я». Співорганізатори – ГО «Платформа Розвитку Стосунків» та НУ «Львівська політехніка».