Дякую луганським вчителям, які уже вдруге завітали на Львівщину, аби вчити наших дітей, - Олександр Ганущин

26.04.2017
Дякую луганським вчителям, які уже вдруге завітали на Львівщину, аби вчити наших дітей, - Олександр Ганущин

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрівся з педагогами Луганщини, які приїхали навчати місцевих школярів.

Такі обміни між освітянами започаткували ще минулого року в рамках проекту «Схід і захід разом. Змінимо країну разом» за підтримки Львівської обласної ради, ЛОДА та Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

«Я дякую педагогам Луганщини, які уже вдруге приїхали на Львівщину, аби поспілкуватися з нашими школярами, батьками, освітянами. Вчителі, діти, мистецькі колективи - все це має взаємодіяти так, щоб ніхто і ніколи пропагандою не зміг розділити наш народ. Україна єдина», - наголосив Олександр Ганущин.

На Львівщині педагоги пробудуть  тиждень. За цей час вони відвідають місцеві школи регіону, проведуть уроки, поспілкуються з учнями та батьками.

Вже у вересні в рамках обміну педагоги з Львівщини планують відвідати Схід, де зустрінуться із місцевими колегами, учнями та їх батьками.

Нагадаємо, торік 25 освітян Львівщини протягом місяця навчали дітей сходу, тим часом 25 вчителів Луганщини вчили науки школярів Галичини.