Володимир Гірняк привітав військових служби правопорядку ЗСУ

21.04.2017
Володимир Гірняк привітав військових служби правопорядку ЗСУ

У п’ятницю, 21 квітня, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк взяв участь  в урочистостях з нагоди відзначення 15-ої річниці з Дня створення Військової служби правопорядку у Збройних силах України.

«Щиро вітаю Вас від імені керівництва та депутатського корпусу  з річницею створення служби. Вітаю також усі Збройні сили України. Наша країна три роки тому отримала багато викликів, насправді є багато проблем, але попри все реформою номер один в нашій країні є відновлення та становлення українського війська. Бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів,  добробуту, миру, наснаги та родинного затишку».

Опісля Володимир Гірняк нагородив відзнаками обласної ради кращих військовослужбовців Західного територіального управління Військової служби правопорядку.

Довідково:

Військо́ва слу́жба правопоря́дку у Збро́йних Си́лах Украї́ни (ВСП) — спеціальне правоохоронне формування у складі ЗСУ. Днем народження ВСП є  19 квітня 2002 року, коли було видано перший наказ по ВСП про початок формування її структурних підрозділів.
До структури ВСП входять підрозділи запобігання, виявлення злочинів та інших правопорушень, охорони та патрульно-постової служби, військової інспекції безпеки дорожнього руху, спеціального призначення, проведення службових розслідувань та режимна служба.

З початком проведення АТО на території Донецької та Луганської областей основні зусилля діяльності Служби правопорядку, зокрема, були зосереджені на протидії диверсіям і терористичним актам на окремих важливих військових об’єктах. Для посилення охорони й оборони цих частин були відрядженні підрозділи спеціального призначення Служби правопорядку.