Від нині у внутрішньому дворику облради цвістимуть сакури

20.04.2017
Від нині у внутрішньому дворику облради цвістимуть сакури

Сьогодні, 20 квітня, у дворику Львівської обласної ради керівництво облради, облдержадміністрації  спільно з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Шігекі Сумі посадили сім сакур – символу Японії. Акція відбулася в межах кампанії Посольства Японії в Україні "2500 сакур".

«Посольство Японії розпочинає кампанію із висадження сакури на всій території України, щоб якомога більше українців мали змогу насолодитися красою цих дерев», - зазначив Надзвичайний та Повноважний посол Японії в Україні Шігекі Сумі.

«Японія – це дружня нам країна, з якою ми тісно співпрацюємо і розвиватимемо наші відносини надалі. Деякі наші комунальні заклади, зокрема дитяча лікарня ОХМАТДИТ співпрацює з урядом Японії в галузі медицини. Також досвід цієї країни нам цікавий в сфері екології», - зауважив під час виступу заступник голови обласної ради Андрій Білоус.

Перед цим 20 сакур висадили у парку імені Івана Павла ІІ, що на Сихові.

Варто зауважити, що цьогоріч виповнюється 25 років з часу встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною. 2017-й оголошено Роком Японії в Україні.