Львівщину відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки

19.04.2017
Львівщину відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки

У середу, 19  квітня, відбулася зустріч Надзвичайного та Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні Юріса Пойканса з керівництвом Львівської обласної ради та облдержадміністрації.

Під час зустрічі сторони обговорили основні напрямки економічної та культурної співпраці, налагодження контактів між самоврядними органами Львівщини та Латвійської Республіки.

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк подякував Надзвичайному та Повноважному Послу Латвійської Республіки за підтримку та солідарність з українським народом в його боротьбі за територіальну цілісність. Також відзначив велику допомогу латвійців в питанні лікування та реабілітації наших військових, а також оздоровленні та відпочинку діток учасників АТО та загиблих Героїв.

Нагадаємо, сьогодні, 19 квітня, у м. Львові на вул. Саксаганського, 1 відбулося відкриття інформаційної таблички на будинку, де протягом 1929 – 1939 років функціонувало Почесне Консульство Латвійської Республіки.

У відкритті взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріса Пойканса, представники  обласної та міської влади, дипломатичного корпусу, громадськість.

Встановлення інформаційної таблиці за вказаною адресою – один із запланованих кроків у рамках втілення проекту «Львів дипломатичний». Проект спрямований на вшанування тривалої історії дипломатичної дружби між Львовом та іншими державами.