Звіт про виконання бюджету та Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини за 2016 рік затверджено, - рішення комісії

31.03.2017
Звіт про виконання бюджету та Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини за 2016 рік затверджено, - рішення комісії

У п’ятницю, 31 березня, на засіданні бюджетної комісії відбувся  звіт про виконання обласного бюджету та Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області за 2016 рік. Відтак ці звіти винесуть на розгляд сесії Львівської обласної ради. 

Перед членами комісії доповіли керівники профільних департаментів ЛОДА. 

Депутатів переважно цікавили питання ремонту доріг, енергозбереження, встановлення спортивних майданчиків, відкриття нових відділень гемодіалізу. 

Як наголосив голова бюджетної комісії Олег Домчак, вцілому добре виконані  основні завдання, які були поставлені. «Є певні проблемні питання, зокрема щодо вугільної галузі, вивозу ТПВ, розвитку та покращення інфраструктури гірських територій. Над цим потрібно нам спільно усім попрацювати», - зауважив Олег Домчак. 

Також заслухали виконання Стратегії Львівської області в 2016 році. 

Опісля члени комісії розглянули низку листів та звернень. Зокрема, ухвалено рішення виділити з обласного бюджету у цьому році 400 тис. грн. на умові співфінансування з міської казни для закупівлі квартири для зв’язкової Романа Шухевича, політв’язня Ользі Ільків. 

Окрім того, комісія підтримали скерування коштів для відшкодування витрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян області на автомобільному   транспорті в сумі 10 млн грн та залізничному – 5 млн грн.