Для журналістів організували прес-тур до одного з найбільш енергоефективних міст України

28.03.2017
Для журналістів організували прес-тур до одного з найбільш енергоефективних міст України

У вівторок, 28 березня, відбувся виїзний прес-тур для журналістів українських регіональних та центральних медіа в одне з найбільш енергоефективних міст України - місто Самбір (Львівська область).

Прес-тур присвячено проекту модернізації системи вуличного освітлення м. Самбір,що передбачає модернізацію системи зовнішнього освітлення шляхом встановлення енергоефективних
LED-світильників, оновлення мереж та обладнання, а також впровадження системи моніторингу та управління зовнішнім освітленням міста. Роботи з модернізації вуличного освітлення у Самборі проводитимуться на 24 вулицях, загальна протяжність яких становить 26 км, з них 4 вулиці – довжиною більше 3,5 км кожна.

Під час прес-туру журналісти національних та регіональних медіа мали можливість ознайомитись з технічною інформацією про заплановані та вже виконані роботи, почути розповіді команди, яка реалізує проект, зустрітись з керівництвом міста та області, представниками делегації Європейської Комісії в Україні, відвідати вже готові об’єкти, а головне - поспілкуватись з людьми, які проживають в Самборі, та дізнатися, як вони оцінюють світломодернізацію свого міста.

Оглянув об’єкти енергоефективності  також заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

«Для обласної ради є дуже важливою реалізація цього проекту. Хочу подякувати керівництву міста Самбора і Жовкви. Дуже важливо, коли громада проявляє ініціативність і фаховість. Це показники прогресу і бажання робити своє життя комфортнішим і сучаснішим. Дякую також нашим європейським партнерам, зокрема Фонду Східна Європа. Гадаю, у нас попереду багато спільних проектів», - зауважив Володимир Гірняк.

Слід додати, що проект Європейської Комісії «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP) реалізується завдяки  Самбірській міській раді та Фонду Східна Європа за сприяння Львівської обласної ради.