Львівська обласна рада вітає працівників Служби безпеки України

23.03.2017
Львівська обласна рада вітає працівників Служби безпеки України

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та депутатський корпус вітають усіх працівників та ветеранів СБУ з професійним святом  

«Від імені депутатського корпусу Львівської обласної ради щиро вітаю усіх працівників СБУ із професійним святом – Днем Служби безпеки України, - зазначив Олександр Ганущин. - Зовсім інакше, по-новому за останні три роки звучать слова "захист територіальної цілісності", "контррозвідувальна діяльність", "боротьба з тероризмом". У Вас попереду ще дуже багато роботи. Це саме львівські офіцери СБУ будуть піднімати прапор України на центральних площах у Донецьку, Луганську та Севастополі. Це саме Вам належить упіймати тих зрадників з управлінь СБУ у Криму, Донецькій та Луганській областей, які не дотримались присяги. Цей час, наша перемога обов’язково настане.

З нагоди професійного свята бажаю всім військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров’я, благополуччя, натхнення, пошани і нових професійних успіхів. Нехай щодня  в сім’ях панують тепло і затишок».

З нагоди професійного свята Дня Служби безпеки України у Львівській опері відбулися урочистості.