У Львівській філармонії Шевченко та Костенко зазвучать по-новому

09.03.2017
У Львівській філармонії Шевченко та Костенко зазвучать по-новому

На 9 та 10 березня Львівська філармонія підготувала авторський проект Дмитра Кацала «Від Шевченка до Костенко” за участі співачки Оксани Мухи. Концерти обіцяють відкрити нам добре знайомих поетів зовсім по-новому.

«Це важка і кропітка, проте дуже цікава праця, - зазначив Дмитро Кацал. - Уявіть собі, скільки творів є у Шевченка, Франка. Ми ж не будемо зупинятися лише на «Зів'ялому листі»... Скільки опублікованого у Стуса, Лесі Українки, Костенко. Тут, звичайно, не обходиться без сторонньої допомоги. З прочитаного мною матеріалу я часом виловлюю 1-2 твори на майбутнє. Також почали звертатися з ідеями і прихильники цього проекту. До прикладу, Богдан Тихолоз запропонував вірш Шевченка “Якби з ким сісти хліба з'їсти». Я подивився на нього і вирішив написати блюз. А «Чого являєшся мені у сні Франка буде покладений на  R'n'B-мотиви, але ми зробимо це без пафосу і шляхетно. Ліна Костенко зазвучить у класиці», — поділився Дмитро Кацал.

Щодо музичної палітри вечора співачка Оксана Муха додала: «У нас буде широченний спектр. Від симфонічного оркестру з подвійним духовим складом до мінімалізму гітари. Також у програмі симфонічний оркестр з рок-гуртом, рок і R'n'B, реп і блюз. Ми хочемо зробити цей проект надзвичайно різнобарвним та настроєвим».

Початок о 19.00 год.