Олександр Ганущин обговорив із Послом Сумі Шігекі співпрацю Львівщини та Японії

03.03.2017
Олександр Ганущин обговорив із Послом Сумі Шігекі співпрацю Львівщини та Японії

У п’ятницю, 3 березня, керівництво області зустрілося з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Сумі Шігекі. Сторони обговорили потенційні напрямки співробітництва у галузі економіки, альтернативної енергетики, агропромислового комплексу та культури.

«Висловлюю щиру подяку японському народу за підтримку України у її боротьбі за незалежність на сході країни. Ми це дуже цінуємо», - наголосив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Також під час зустрічі  сторони обговорили можливості залучення інвестицій в альтернативну енергетику, створення сільськогосподарських кооперативів, проекти в екологічній галузі, зокрема йдеться про переробку ТПВ, лісове господарство, водні ресурси. 

Варто зазначити, що 2017 рік проголошено Роком Японії в Україні. У січні цього року минула 25-та річниця встановлення дипломатичних відносин між Україною та Японією. 

Додамо, що 3-26 березня у Львові в Національному музеї проходитиме виставка японської гравюри "Укійо-е", а 22 березня у Львівській філармонії відбудеться спільний українсько- японський концерт.

Наприкінці зустрічі Олександр Ганущин запросив Надзвичайного та Повноважного Посла Японії відвідати Форум місцевого розвитку, який відбудеться 23-25 червня у Трускавці.