У Брюховичах для представників місцевого самоврядування провели навчальний семінар

02.03.2017
У Брюховичах для представників місцевого самоврядування провели навчальний семінар

У четвер, 2 березня, у приміщенні Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України відбувся семінар "Управління проектами місцевого розвитку".

Захід реалізується за підтримки швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO для представників органів місцевого самоврядування/ об'єднаних територіальних громад Львівської, Івано-Франківської областей.

Участь у семінарі взяли керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов, виконавчий директор "Єврорегіон "Карпати-Україна" Галина Литвин, виконавчий директор АМР «Ради Львівщини» Василь Лозинський, керівники новостворених ОТГ, експерти, науковці.

Учасники заходу обговорили питання розвитку місцевого самоврядування, нові підходи та інструменти в управлінні органами публічної влади, залучення міжнародної технічної допомоги, зокрема йшлося про підготовку та оформлення заявок на отримання грантового фінансування. Окрім того, фахівці показували, як можна зареєструватися та навчатися на он-лайн платформі  DESPRO, щоб оволодіти техніками та інструментами управління проектами, дізнатися про нові моделі надання якісних послуг та можливості розвитку територій.