Олександр Ганущин: У 2016 році проекти міжнародної технічної допомоги отримають максимальну підтримку Львівської обласної ради

25.12.2015
Олександр Ганущин: У 2016 році проекти міжнародної технічної допомоги отримають максимальну підтримку Львівської обласної ради

Міжнародна технічна допомога у вигляді реалізації проектів на Львівщині отримає максимальну підтримку від Львівської обласної ради, зокрема, в частині співфінансування.

Про це заявив сьогодні, 25 грудня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин на зустрічі із координаторами Львівського обласного ресурсного центру громад Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Ігорем Назаром та Іриною Галайко.

«Ми добре розуміємо, якими великими є можливості міжнародної технічної допомоги. Відтак, для нас є пріоритетною реалізація існуючих міжнародних проектів, а також започаткування нових», – наголосив Олександр Ганущин. 

За словами очільника обласної ради, при формуванні обласного бюджету Львівської області на 2016 рік розглядатимуть можливість закладення максимальної суми коштів на реалізацію таких проектів на Львівщині.

«Однією із базових програм, яку підтримають керівництво та депутати обласної ради, буде Програма проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2016-2020 роки. В 2011 році така підтримка починалася із суми 750 тис. грн, а на наступний рік хочемо її збільшити до 30-35 млн грн. Адже саме завдяки цим коштам зможемо підтримати місцеві громади і розвинути економіку області в цілому», – зауважив Олександр Ганущин.