У Дрогобичі вручили ключі від власного житла дівчині позбавленої батьківської опіки

28.02.2017
У Дрогобичі вручили ключі від власного житла дівчині позбавленої батьківської опіки

Для дитини, позбавленої батьківської опіки, інваліда з дитинства, у місті  Дрогобичі придбали власне житло. Ключі від квартири вручили дівчині голова бюджетної комісії Львівської обласної ради Олег Домчак, депутати обласної ради, представники місцевої влади та Служби у справах дітей. 

Однокімнатну квартиру закупили в межах Обласної регіональної програми забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області на 2016-2018 роки. 

Вартість квартири становить 440 тис. грн, з яких обласного бюджету виділили 190 тис. грн та  міського - 250  тис. грн.  

«Дякуючи спільним зусиллям Служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації, депутатам Львівської обласної ради, Дрогобицької міської ради вона має сьогодні змогу мати власний дім, - зазначив Олег Домчак. – Обласна влада і надалі зробить усе можливе, аби діти, особливо сироти, відчували нашу підтримку, допомогу та захист.  Загалом на програму у минулому році ми виділили  5, 6 млн. грн. За ці кошти ми придбали 32 квартири для 48 дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування і для однієї – зроблено сучасний ремонт приміщення». 

Слід додати, що у 2017 році на реалізацію програми з обласного бюджету передбачено 6579 тис. грн.