Частину коштів від приватизації скерують на реконструкцію Перинатального центру, - із засідання профільної комісії

28.02.2017
Частину коштів від приватизації скерують на реконструкцію Перинатального центру, - із засідання профільної комісії

Профільна комісія облради обговорила ряд об’єктів комунальної власності, які пропонуються виставити на продаж. Частину з вилучених коштів пропонують скерувати на реконструкцію Львівського обласного перинатального центру.

Засіданнякомісії з питань комунального  майна та приватизації відбулося сьогодні, 28 лютого.

«Приміщення обласної комунальної власності має використовуватися якомога ефективніше. Ті об’єкти, які не використовуються – мають бути дорого продані, а вилучені кошти - інвестовані в соціальну чи сферу охорони здоров’я», - заначив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

Як приклад, Володимир Гірняк, навів приміщення колишньої друкарні на вул. Пекарській, 11 та приміщення фтизіопульмонології на вул. Лемківська, 24, Личаківська 233, Устияновича, 14, які, згідно з  висновком департаменту охорони здоров’я, зараз проходять процес реорганізації.

«Також у переліку є приміщення універмагу на площі Ринок, 32. Для реконструкції Перинатального центру потрібно велику суму коштів. Дане приміщення за попередніми оцінками вартує близько 50 млн грн. Ми попередньо говорили з представниками трудового колективу, і прийняли спільне рішення, аби 50%  із цих виручених грошей, скерувати на реконструкцію.  Решту – піде у бюджет розвитку Львівської області»,  - зазначив Володимир Гірняк.