Олександр Ганущин обговорив з Яном Пєклом транскордонну співпрацю між Львівщиною та Республікою Польща

27.02.2017
Олександр Ганущин обговорив з Яном Пєклом транскордонну співпрацю між Львівщиною та Республікою Польща

У понеділок, 27 лютого, відбулася зустріч голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, виконавчого директора "Єврорегіону Карпати-Україна" Галиною Литвин з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Яном Пєклом. Сторони обговорили спільну транскордонну співпрацю, а також заходи з вшанування пам’яті загиблих поляків у с. Гута Пеняцька.

Під час розмови Ян Пєкло висловив слова подяки українській громаді, яка відновила знищений у січні цього року Меморіал пам’яті загиблих у час ІІ Світової війни поляків.

«Маємо бути мудрі і не вестися на жодні провокації з боку російського окупанта. Відновлення пам’ятника – це наше свідчення, наша шана усій Республіці Польща. Українці та  поляки – два дружні народи», - наголосив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Надзвичайний та Повноважний Посол також наголосив, що для нього пріоритетом є розвиток спільної  транскордонної співпраці.

Принагідно Олександр Ганущин запросив Яна Пєкла на Форум  місцевого розвитку, який відбудеться 23-25 червня у Трускавці.