В обласному бюджеті передбачили фінансовий ресурс на підтримку військових формувань та протидію злочинності

23.02.2017
В обласному бюджеті передбачили фінансовий ресурс на підтримку військових формувань та протидію злочинності

Бюджетна комісія обласної ради у четвер, 23 лютого, схвалила затвердження на сесії обласної ради Програми сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань дислокованих на території Львівської області на 2017 рік. 

В межах цієї програми передбачено фінансовий ресурс на підтримку військових частин, розташованих на території Львівської області. Зокрема, на покращення їх матеріально-технічної бази,  ремонт та придбання комплектуючих, автозапчастин для техніки, придбання майна для бойової підготовки та медичної служби. Всього на зазначені заходи  з обласного бюджету скерують 11 млн грн.

Всього на Львівщині налічується 31 військове формування. 

Також члени комісії погодили Програму підтримки органів та установ Державної пенетенціарної служби Львівської області на 2017 рік - обсяг фінансового ресурсу становить 1 млн грн, Обласну цільову комплексну програму профілактики та протидії злочинності у Львівській області «Безпечна Львівщина» на 2017 рік - 2 млн грн та Програму протидії тероризму у Львівській області на 2017 рік – 1,5 млн грн.