У Львові освятили храм, який спорудили у пам`ять про полеглих в Афганістані, Майдані та сході України

15.02.2017
У Львові освятили храм, який спорудили у пам`ять про полеглих в Афганістані, Майдані та сході України

Сьогодні, 15 лютого, відбулося освячення військового храму Стрітення Господнього Львівської архиєпархії УГКЦ, спорудженого воїнами-афганцями та капеланами Центру військового капеланства у пам’ять про полеглих в Афганістані, на Майдані та сході України.

Відтак у новоосвяченому храмі відслужили  Божественну літургію.

Опісля учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку «Громадянам Львівщини, полеглим в Афганістані в 1979-1989 рр». Після чого відбулася екуменічна панахида та громадське віче.

«Біль не вщухає…. Болить мамі, яка не дочекалася, болить дружині, яка не діждалася. Болить побратиму, який прийшов, а друга немає. Історія повторюється і болить тому, що ця рана не заживає у нашій країні, - зазначила під час виступу перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин. - Сьогодні, стоячи біля цього храму, хочу подякувати усім людям за те, що цей храм є. Хочу побажати, аби у цьому храмі і далі хрестили дітей, одружувалися пари і тут співали Хвала Богу і миру на землі. Найкраще пошанування для тих,  хто загинув, - це дбати про їх побратимів,  які залишились живими».

Нагадаємо, вранці керівництво області та міста, члени правління ЛОО Української Спілки ветеранів Афганістану, громадськість поклали квіти та запалили лампадки до могил Героїв Небесної Сотні та учасників АТО на полях почесних поховань № 67 і № 76 на  Личаківському кладовищі.