Цьогоріч з обласного бюджету передбачили фінансову підтримку підприємницької ініціативи учасників АТО

14.02.2017
Цьогоріч з обласного бюджету передбачили фінансову підтримку підприємницької ініціативи учасників АТО

Львівська обласна рада підтримала Програму підвищення конкурентоспроможності у новій редакції. На цю програму з обласного бюджету передбачено 2 млн грн.

Програма передбачає заходи на промоцію інвестиційного потенціалу регіону та інтерактивну підтримку інвестиційної діяльності, організацію та проведення форумів, конференцій і тематичних заходів, підтримку малого бізнесу, а також підприємницької ініціативи учасників АТО.

Програма конкурентоспроможності цьогоріч доповнена пунктом про підтримку підприємницької ініціативи учасників АТО. Зокрема йдеться  про можливість отримання кредитів для започаткування власної справи особам, які мають статус учасника АТО і зареєстровані у Львівській області. З обласного бюджету атовцям компенсовуватимуть частину відсотків за кредитами.

Розмір кредиту не може перевищувати 300 тис. грн. терміном до 3 років. Кредити будуть надаватися за такими напрямками: «Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння», «Виробництво меблів» (крім «Виробництво матраців»), «Виробництво харчових продуктів». Зокрема, на придбання устаткування, обладнання, інших основних засобів виробничого призначення; модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості; впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес; розроблення нових видів продукції (товарів); промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.